Chipsy
mięsne
Maestro
Poznaj nasz produkt
Szynka
Ojca
Henryk Kania
Poznaj nasz produkt
Kiełbasa
Krakowska
Henryk Kania
Poznaj nasz produkt
Kabanosy
pieczone
Kabanosy Maestro
Poznaj nasz produkt

Nowoczesność
i unikalne
receptury

Przedsiębiorstwo Henryk Kania to zakłady mięsne, które od lat łączą ze sobą nowoczesność z tradycją.

Do przygotowywania naszych wyrobów wykorzystujemy unikalne receptury, przekazywane z pokolenia na pokolenie. M.in. dzięki dbałości o wysoką jakość wyrobów, nasze zakłady mięsne wielokrotnie uznawane są za pionierów w wyznaczaniu trendów w polskiej branży spożywczej.

Jakość,
tradycja
i rzemiosło


Historia firmy

Smacznie
i zdrowo


Lista przepisów

Prawdziwe
mistrzostwo


Więcej

Kabanoski Maestro

Więcej Niespotykana popularność Niebagatelne smaki
Kabanosy - Henryk Kania

środa, 09 stycznia 2019

Gramy razem z WOŚP

W niedzielę, 13 stycznia odbędzie się 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tradycyjnie w Pszczynie odbędzie się wiele wydarzeń muzycznych i artystycznych. A jednym z partnerów, jak co roku, będą ZM Henryk Kania S.A.

W tym roku WOŚP odbywa się pod hasłem "Pomaganie jest dziecinnie proste. Gramy dla dzieci małych i bez focha - na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych". Celem będzie zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Są to placówki z oddziałami II oraz III stopnia referencyjności, czyli takie, które mogą dokonać specjalistycznej diagnozy oraz udzielić pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom.

Nasza firma wspierać będzie WOŚP zarówno poprzez przekazanie gadżetów na licytację, jak i wsparcie żywnościowe dla wolntariuszy.

Więcej informacji na Pless.pl