Rekrutacja

Chcesz dołączyć do nas? Właśnie szukamy pracowników! Zobacz aktualne oferty pracy i aplikuj!

Jak to zrobić?

1

Sprawdź oferty pracy w zakładce OFERTY PRACY;

2

Wyślij swoje dokumenty aplikacyjne czyli CV i list motywacyjny, zdjęcie jeśli o nie prosimy na podany w ofercie email; Wszyscy kandydaci są proszeni o złożenie aplikacji z podpisaną klauzulą o ochronie danych osobowych następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ZM Henryk Kania S.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z przepisami ustawy z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883)”.

3

Jeżeli spełniasz nasze oczekiwania - zostaniesz umówiony przez specjalistów HR na rozmowę rekrutacyjną.

4

Jeżeli aktualnie nie mamy dla Ciebie żadnej propozycji pracy – za Twoją zgodą na przetwarzanie danych osobowych zachowujemy w naszej bazie Twoje CV.

5

Na rozmowie rekrutacyjnej Ty masz możliwość zaprezentować siebie i dowiedzieć się więcej na temat stanowiska pracy i organizacji czy kultury pracy. My zapytamy Cię o Twoje doświadczenie zawodowe, dotychczasowe osiągnięcia i Twoje oczekiwania względem nowej pracy. Ten dzień z assesment center pozwoli zweryfikować dopasowanie do stanowiska pracy.

6

Jeżeli aplikujesz na stanowisko kluczowe możesz uczestniczyć w dwuetapowych rozmowach rekrutacyjnych. W drugim etapie rekrutacji dokonujesz autoprezentacji przed osobami zarządzającymi stanowiskiem na które aplikujesz.

7

Informacja zwrotna w rekrutacji kończy proces rekrutacyjny. Informacja jest wysyłana kandydatom niezależnie od wyników rekrutacji. Jeśli przeszedłeś pomyślnie rozmowy dołączasz do nas i podpisujesz umowę!

Sabina
Miczek

Kierownik Działu Kadr i Płac

+48 32 210 32 47 wew. 112