Świadczenia dodatkowe

Chcesz dołączyć do nas? Właśnie szukamy pracowników! Zobacz aktualne oferty pracy i aplikuj!

Co możesz zyskać dodatkowo?

1

Dofinansowanie dowozu pracowników do pracy – współfinansujemy naszym pracownikom dojazdy do pracy, dzięki czemu mają możliwość korzystania z najtańszej, komfortowej formy dotarcia do miejsca pracy.

2

Pożyczki z ZFŚS – w ZM Henryk Kania S.A. funkcjonuje bogaty system premiowy, który docenia naszych pracowników i pozwala im na wymierne zwiększanie pensji podstawowej.

3

Rabaty w sklepach firmowych – wszyscy pracownicy ZM Henryk Kania S.A. mogą kupować dowolną ilość produktów w naszych sklepach firmowych z rabatem 15%.

4

System kafeteryjny Mybenefit – umożliwia pracownikom nabywanie świadczeń jednorazowych m.in. biletów do kina, na koncerty, pobytów wypoczynkowych w Polsce, kodów elektronicznych do sklepów.

5

Możliwość przystąpienia do ubezpieczeń na życie – każdy pracownik naszej firmy może dobrowolnie przystąpić do dodatkowego ubezpieczenia grupowego i jeszcze lepiej zadbać o bezpieczeństwo swoje i swojej rodziny.

6

Zniżki na zakupy nowych samochodów – w ramach programu, pracownicy otrzymują możliwość zakupu nowych samochodów wiodących marek z rabatami niedostępnymi dla klientów indywidualnych oraz mikro i małych przedsiębiorców. Rabaty te pozwolą na zakup nowego auta nawet do 30 000 zł taniej.

7

Opieka stomatologiczna – pracownicy, którzy zadeklarują chęć udziału, zostają objęci programem opieki stomatologicznej w czołowej, śląskiej prywatnej klinice stomatologicznej.

8

Badania z Funduszu PZU – organizujemy cykliczne akcje polegające na przeprowadzaniu bezpłatnych badań wybranej grupie pracowników.

9

Karaty rabatowe na stacje Orlen i Bliska, które umożliwiają naszej załodze tankowanie prywatnych aut na tych stacjach ze specjalnymi rabatami

10

Konkursy dla pracowników z atrakcyjnymi nagrodami - grillami, wycieczkami i wieloma innymi

Sabina
Miczek

Kierownik Działu Kadr i Płac

+48 32 210 32 47 wew. 112