Linia Maestro

maestro
kabanos

HENRYK KANIA
MAESTRO

Staranna selekcja najwyższej jakości mięsa wieprzowego, unikalny proces wędzenia lub pieczenia oraz perfekcyjnie dobrana kompozycja przypraw – wszystko to składa się na sekret smaku produktów linii premium Maestro. Nasza oferta bogata jest w wyśmienite wędliny: kabanosy pieczone (175 g), kabanoski (60 g, 120 g), Kiełbasę Krakowską oraz Szynkę Wędzoną. Zarówno miłośnicy klasyki jak i poszukujący unikalnych smaków znajdą coś dla siebie wśród naszych produktów.

PARÓWKI
HENRYKA KANI

Wyśmienite parówki w trzech odsłonach: Classic, z kurczaka oraz z szynki zawierająca aż 93% mięsa, to nowość od mistrza masarskiego Henryka Kani. Wszystkie są źródłem białka. Nie zawierają fosforanów, ani glutaminianu sodu. To idealna propozycja na smaczne, pożywne i zdrowe śniadanie dla całej rodziny.

Kiełbaski
Wiedeńskie

Kiełbaski wiedeńskie Henryk Kania Maestro to niezwykle smaczna propozycja na udane śniadanie. Doskonale smakują w towarzystwie świeżego, chrupiącego chleba, albo zdrowej kanapki ze świeżymi warzywami. A dodatek sosu pomidorowego lub musztardy dopełni całość perfekcyjnie. Dzięki wygodnemu opakowaniu – tzw. duopaczce – nie musisz od razu otwierać całej paczki, a co za tym idzie, możesz przechowywać nasze kiełbaski wiedeńskie w lodówce dłużej zachowując ich jakość i świeżość. Smacznego!