Marka Henryk Kania

parówki, wędliny
kiełbasa, snacki

WĘDLINY

W odpowiedzi na trendy rynkowe dotyczące dynamicznego wzrostu spożycia wędlin plastrowanych w Polsce, stworzyliśmy dla naszych Klientów kilkanaście rodzajów wędlin plastrowanych pod marką Henryk Kania. Wędliny plastrowane gwarantują świeżość i wygodę użycia, a także pewność, że dany produkt nie zmarnuje się, ponieważ jego gramatura dostosowana jest do jednego – dwóch posiłków. Wędliny plastrowane to idealna propozycja zarówno na śniadanie, jak i kolację, czy też przekąskę w ciągu dnia. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą wędlin plastrowanych.

Nasze plastry wyróżnia przede wszystkim:

  • Smak i aromat połączony z mięsem wysokiej jakości
  • Poręczne opakowania idealne na śniadanie w gronie najbliższych
  • Doskonałe na zdrową i pożywną kanapkę
  • Duży wybór asortymentów

KIEŁBASY

W ofercie marki Henryk Kania znajdują się doskonałe w smaku i aromatyczne kiełbasy suche i podsuszane, takie jak chociażby kiełbasa krakowska sucha, kiełbasa krakowska podsuszane, oraz kiełbasa żywiecka. Kiełbasy te idealnie nadają się na kanapkę – pyszną i zdrową. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą kiełbas suchych i podsuszanych.

SEZONOWE - GRILL

Grill to majówka, a majówka to grill. Właśnie majówka jest oficjalnym rozpoczęciem sezonu grillowego w Polsce. W ofercie ZM Henryk Kania S.A. znajduje się cała gama doskonałych specjałów na grilla. Charakteryzuje je wysoką mięsność oraz bardzo dobra jakość. Naszym klientom proponujemy wyroby idealne na grilla, w tym m.in. kiełbasy (np. śląska, podwawelska), kiełbaski (np. białe, śląskie) oraz kaszanki (m.in. z cebulką i z boczkiem oraz classic). Każdy smakosz grillowych specjałów znajdzie wśród naszych propozycji coś dla siebie. Zapraszamy na grilla!

LADA TRADYCYJNA

Marka Henryk Kania to nie tylko kiełbasy suche i podsuszane, szynki oraz parówki, ale także doskonałe wędzonki. Wyróżnia je doskonały smak i aromat, który sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających konsumentów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą naszych wędzonek.