Marka Henryk Kania

parówki, wędliny
kiełbasa, snacki

WĘDLINY

W odpowiedzi na trendy rynkowe dotyczące dynamicznego wzrostu spożycia produktów plastrowanych w Polsce, stworzyliśmy dla naszych Klientów kilkanaście rodzajów takich wyrobów pod marką Henryk Kania.

Nasze plastry wyróżnia przede wszystkim:

  • Smak i aromat połączony z mięsem wysokiej jakości
  • Poręczne opakowania idealne na śniadanie w gronie najbliższych
  • Doskonałe na zdrową i pożywną kanapkę
  • Duży wybór asortymentów

KIEŁBASY

W ofercie marki Henryk Kania znajdują się doskonałe w smaku i aromatyczne kiełbasy suche i podsuszane, takie jak chociażby kiełbasa krakowska sucha, kiełbasa krakowska podsuszane, kiełbasa żywiecka, kiełbasa myśliwska.

;

SEZONOWE

W ofercie ZM Henryk Kania S.A. znajduje się cała gama doskonałych grillowych specjałów. Charakteryzuje je wysoką mięsność oraz bardzo dobra jakość. Naszym klientom proponujemy m.in. kiełbasy (np. śląska, podwawelska), kiełbaski (np. białe, śląskie, toruńskie) oraz kaszanki (m.in. z cebulką i z boczkiem oraz classic). Każdy smakosz znajdzie wśród naszych propozycji coś dla siebie.

Wędzonki

Marka Henryk Kania to nie tylko kiełbasy suche i podsuszane, szynki oraz parówki, ale także doskonałe wędzonki. Wyróżnia je doskonały smak i aromat, który sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających konsumentów.