Pressroom

czwartek, 22 listopada 2018

Przygotuj zdrowe śniadanie, zrób zdjęcie, spisz przepis i wygraj nagrody

Do 26 listopada trwa konkurs dla szkół podstawowych w gminie Pszczyna i Goczałkowice organizowany przez ZM Henryk Kania S.A. Przypomnijmy, że w akcję włączył się także Urząd Miasta Pszczyna. Do końca października udział potwierdziło ponad 30 klas.

Konkurs "Pomysł na zdrowe śniadanie", inspirowany wprowadzeniem do sprzedaży linii produktów Henryka Kani z logo Disney’a, skierowany jest do uczniów klas 1-3 szkół podstawowych w gminie Pszczyna i gminie Goczałkowice. Każda klasa, która weźmie udział w konkursie, ma za zadanie przygotowanie zdrowego śniadania, a następnie sfotografowanie go i spisanie przepisu.

Na początku grudnia jury, w skład którego wejdą przedstawiciele Miasta i ZM Kania, wybierze trzy najlepsze ich zdaniem prace. Oceniane będą m.in. kreatywność, walory wizualne dania oraz estetyka. Zwycięskie klasy otrzymają dofinansowania do wycieczek, a każdy z uczniów wyróżnionych klas paczkę z niespodzianką.

Linia produktów od Henryka Kani z logo Disney’a stworzona specjalnie z myślą o dzieciach, to nie tylko uwielbiane przez nie postacie z bajki "Kraina Lodu", ale także - a może nawet przede wszystkim - unikalna na rynku jakość produktów, które spełniają bardzo wyśrubowane normy. Potwierdzeniem są krótka etykieta i wysoka mięsność. W ofercie znajdują się parówki, schab delikatny oraz polędwica drobiowa.

Paweł Sikora

PR & Communication Manager

psikora@henrykkania.pl