Przekąski Mięsne

Snacki
mięsne

Chipsy boczkowe, chipsy mięsne w dwóch smakach, jerky classic oraz mini kabanoski i mini paróweczki z sosem – to oferta mięsnych przekąsek od Henryka Kani. To w większości zupełnie nowe produkty zapakowane w nowoczesne i wygodne opakowania – woreczki i kubki. Idealnie sprawdzą się w różnych, codziennych sytuacjach – jako drugie śniadanie w szkole lub pracy, na wycieczki, na spotkania towarzyskie, czy na wspólne kibicowanie przed telewizorem. Charakteryzuje je wysoka mięsność i zawartość białka. Warto zwrócić uwagę, że nasze chipsy mięsne jako jedyne w Polsce, odznaczają się prawdziwą i tak charakterystyczną dla chipsów chrupkością.

For
women

Drobiowy baton proteinowy oraz przekąska drobiowa – to właśnie te dwa produkty dają początek innowacyjnej na polskim rynku wędliniarskim linii produktów "for women" pod marką Henryk Kania Maestro. Oba, oprócz wysokiej mięsności, charakteryzuje duża zawartość białka zwierzęcego, które wchłania się znacznie lepiej niż białko pochodzenia roślinnego. Ponadto nie zawierają fosforanów i glutaminianu monosodowego. Jeden 25 gramowy baton mięsny "for women" zawiera 66 kcal.
Zarówno baton, jak i przekąskę drobiową, charakteryzuje niska zawartość węglowodanów.

Active

Krótka etykieta, bardzo wysoka zawartość białka, a przede wszystkim innowacyjna i pionierska koncepcja produktu spożywczego – tak w kilku zdaniach można opisać nowość Zakładów Mięsnych Henryk Kania S.A., czyli mięsne batony proteinowe Henryk Kania Active. Oferowane są w dwóch wariantach smakowych – wieprzowym i drobiowym. Spożycie jednego 25 g batona zaspokaja minimum 20 proc. dziennego zapotrzebowania na białko.
Dodajmy, że jest to białko zwierzęce – znacznie lepiej przyswajalne niż to pochodzenia roślinnego. Wariant drobiowy zawiera 66 kcal, a wieprzowy 87 kcal.