Przyspieszone postępowanie układowe - dokumenty

poniedziałek, 07 maja 2018

Henryk Kania trenuje z Krzychem

Największy polski influencer sportowy Krzysztof Golonka, prowadzący kanały w mediach społecznościowych pod nazwą „Trenuj z Krzychem”, nawiązał współpracę reklamową z jednym z liderów branży mięsnej – ZM Henryk Kania S.A.

Ponad milion subskrypcji na Youtube, ponad 375 tys. fanów na Facebooku i 259 tys. śledzących na Instagramie – te liczby mówią same za siebie. Kanały „Trenuj z Krzychem” biją rekordy popularności w internecie. A ich autor, mistrz świata we freestyle football, finalista „Mam Talent", zasłużony uczestnik inauguracji Euro 2012, czyli po prostu Krzysztof Golonka, właśnie nawiązał współpracę reklamową z ZM Henryk Kania S.A.

Będziemy wspólnie promować przede wszystkim innowacje produktowe, których w naszym portfolio nie brakuje. Są to m.in. przekąski mięsne oraz produkty z wysoką zawartością białka – idealne zarówno dla osób uprawiających sport, jak i dla tych, którzy ten sport chcą obejrzeć na stadionie czy w telewizji – mówi Dominika Rąba, wiceprezes ZM Henryk Kania S.A.

Strony nie ujawniają wartości oraz czasu trwania umowy. Wiadomo tylko, że emisja pierwszego wspólnego materiału została zaplanowana na 7 maja.

Przypomnijmy, że ZM Kania są polską, rodzinną firmą należącą do ścisłej czołówki największych producentów wędlin w Polsce. Od 2016 roku firma jest Oficjalnym Partnerem Ekstraklasy. Marka Henryk Kania jest jedną z trzech najcenniejszych marek żywieniowych w Polsce wg dziennika „Rzeczpospolita. W portfolio ZM Kania znajdują się wysokiej jakości szynki, kiełbasy, a także bardzo popularne kabanosy Maestro, przekąski mięsne i batony proteinowe.